Comisii

Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii

Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii

SCOALA EUROPEANA

  

COMISIA DE PENTRU EVALUARE ŞI ASIGURARE A CALITĂŢII

 

  • Coordonator:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Alina IOAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Elena TOMA – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristina STOIAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • ing. Elena STURZA – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Ionela CREȚU – Asociația Părinților – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Iulian DUDA – Consiliul Școlar al Elevilor – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Caius-Romeo REZEANU – Reprezentant Consiliul local;
  • Costel GALAV  Reprezentantul sindicatului 

   

COMISIA PENTRU CURRICULUM

         

  • Preşedinte :
  • Gabriela MAESCHI director-adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Claudia DUMITRACHE responsabil Aria curriculară ”Tehnologii” – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Daniela GURALIUC responsabil Aria curriculară ”Limbă și comunicare”– Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Mirela FERȘETA – responsabil Aria curriculară ”Matematică și științe”– Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristina STOIAN – responsabil Aria curriculară ”Om și societate”– Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

         

COMISIA DIRIGINȚILOR

         

  • Preşedinte :
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Daniela GURALIUC – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Doina TURCU – clasa a IX-a A;
  • ing. Claudia DUMITRACHE – clasa a IX-a B;
  • Liliana BÎRLĂDEANU – clasa a IX-a C;
  • Marian RADU – clasa a IX-a D;
  • Ines SULIMAN – clasa a IX-a E;
  • Elvira NICODIN – clasa a IX-a F;
  • Luminița Ștefan – clasa a IX-a G;
  • Cristina STOIAN – clasa a X-a A;
  • ing. Elena STURZA – clasa a X-a B;
  • Alina IOAN – clasa a X-a C;
  • Elena Toma – clasa a X-a D;
  • Diana CIOROBA – clasa a X-a E;
  • Claudia CACIANDONE – clasa a X-a F;
  • Atena ROATĂ – clasa a X-a G;
  • i. Dumitru RADU – clasa a X-a Hp;
  • Aura ȘTEFĂNESCU – clasa a XI-a A
  • Daniela GURALIUC – clasa a XI-a B;
  • ing. Lucian SANDU – clasa a XI-a C;
  • Cerasela OVREIU – clasa a XI-a D;
  • ing. Gabriela ROMAN  – clasa a XI-a E;
  • Delia PATACHE – clasa a XI-a F;
  • ing. Carmen COSTEA – clasa a XI-a Gp;
  • Costel GALAV – clasa a XII-a A
  • Monica STAN – clasa a XII-a B;
  • Daniela LUPOIU – clasa a XII-a C;
  • Gina VINTILĂ – clasa a XII-a D;
  • Mirela FERȘETA – clasa a XII-a E;
  • ing. Laura PÂNTRJEL – clasa a XII-a F;
  • ing. Carmen COSTEA – anul I -postliceală
  • ing. Grigore Alexandru– anul II – postliceală.

          

 

COMISIA PENTRU PROIECTE ȘI PROGRAME EDUCATIVE ȘCOLARE ȘI

EXTRAȘCOLARE

         

  • Preşedinte :
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Liliana BÎRLĂDEANU Coordonator pentru proiecte și programe educative școlare și extrașcolare – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Doina TURCU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Diana CIOROBA – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Ionela DOBRESCU – Asociația părinților din Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța,
  • Elena STEMATE – Consiliul Școlar al Elevilor din Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța

         

COMISIA PENTRU PREVENIREA ȘI ELIMINAREA VIOLENȚEI, A FAPTELOR DE CORUPȚIE ȘI DISCRIMINĂRII ÎN MEDIUL ȘCOLAR ȘI PROMOVAREA INTERCULTURALITĂȚII

         

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Marian RADU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Claudia CACIANDONE – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Delia PATACHE – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cerasela OVREIU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța,
  • Cristina DOBRE – CJRAE

 

COMISIA DE MONITORIZARE A ABSENȚELOR ȘI A NOTĂRII RITMICE A ELEVILOR

 

  • Preşedinte :
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Claudia CACIANDONE – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Diana CIOROBA – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • psiholog Cristina DOBRE – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

  

COMISIA PENTRU PERFECŢIONARE ŞI FORMARE CONTINUĂ

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Daniela GURALIUC – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • ing. Gabriela ROMAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Elvira NICODIN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

 

COMISIA DE SECURITATE ȘI SĂNĂTATE ÎN MUNCĂ ȘI PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ

 

  • Preşedinte :
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • ing. Laura PÂNTRJEL – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • i. Dumitru RADU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristian CHERAN – informatician – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

 

 COMISIA DE ÎNTOCMIRE A ORARULUI ȘI PROGRAMAREA SERVICIULUI PE ȘCOALĂ AL PERSONALULUI DIDACTIC ȘI AL ELEVILOR

         

  • Preşedinte :
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Claudia DUMITRACHE – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Lucian SANDU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Costel GALAV – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Gabriela ROMAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Ines SULIMAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța

 

COMISIA DE COLECTAREA, GESTIONAREA ȘI  ÎNTOCMIREA BAZEI DE DATE A SISTEMULUI DE INFORMAȚII INTEGRAT AL ÎNVĂȚĂMÂNTULUI DIN ROMANIA (SIIIR);

 

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Codruța – Dana CULICĂ – secretar-șef la Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Violeta GIURCAN – secretar – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

COMISIA PENTRU OLIMPIADE ȘI CONCURSURI ȘCOLARE

 

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Claudia DUMITRACHE la Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Mirela FERȘETA – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristina STOIAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Daniela GURALIUC – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații

 

COMISIA PENTRU ELABORAREA PROIECTULUI DE REGULAMENT DE ORGANIZARE ȘI FUNCȚIONARE A UNITĂȚII DE ÎNVĂȚĂMÂNT

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Gabriela MAESCHI – director-adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Liliana BÎRLĂDEANU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Daniela GURALIUC – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Alina IOAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cătălina LAZĂR – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Tiberiu TUDOR – – președinte Asociația părinților Mihai Viteazu” Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Miruna APOSTOL – reprezentanta elevilor Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Costel GALAV – observator sindical

 

COMISIA DE COORDONARE A PROGRAMULUI NAȚIONAL ”ȘCOALA ALTFEL”

 

  • Preşedinte:
  • Gabriela MAESCHI – director-adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Liliana BÎRLĂDEANU – consilier educativ – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Atena ROATĂ – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • psih. Cristina DOBRE;
  • Ionela DOBRESCU – membru – Asociația părinților Mihai Viteazu” Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Ainur MENGAZI – reprezentantul elevilor Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Costel GALAV – observator sindical

 

COMISIA DE REVIZUIRE A PLANULUI DE ACȚIUNE AL ȘCOLII

 

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Liliana BÎRLĂDEANU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Doina TURCU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Tiberiu TUDOR – Asociația părinților ”Mihai VITEAZU” – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

 

COMISIA DE VERIFICAREA DOCUMENTELOR ȘCOLARE ȘI A ACTELOR DE STUDIU

 

  • Preşedinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii :
  • Liliana BÎRLĂDEANU – director adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Alina IOAN – reponsabil CEAC – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța

 

COMISIA PENTRU PREVENIREA ACTELOR DE CORUPȚIE ÎN EDUCAȚIE

  • Președinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii:
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Marian RADU – consilier pentru integritate Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Mirela FERȘETA – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Niculina GÎȚĂ – contabil – șef – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

 

COMISIA DE INTEGRITATE

  • Președinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii:
  • Gabriela MAESCHI director adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Daniela GURALIUC – Responsabil Arie Curriculară ”Limbă și comunicare” – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Mirela FERȘETA – Responsabil Arie Curriculară ”Matematică și științe” – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristina STOIAN – Responsabil Arie Curriculară ”Om și societate” – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • ing. Claudia DUMITRACHE – Responsabil Arie Curriculară ”Tehnologii” – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Marian RADU – consilier pentru integritate Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

 

COMISIA PENTRU ACORDAREA BURSELOR DE MERIT, DE STUDIU, SOCIALE ȘI A SPRIJINULUI FINANCIAR DIN CADRUL PROGRAMULUI NAȚIONAL ”BANI DE LICEU”, BURSĂ PROFESIONALĂ

  • Programul Național ”Bani de liceu” formată din urmatorii membri:
  • Președinte:
  • Gabriela Maeschi – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Niculina GÎȚĂ –; administrator financiar Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța
  • Marian RADU;
  • Psiholog: Cristina DOBRE;
  • secretar – Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța.
  • Comisia pentru acordarea a Burselor profesionale
  • Președinte:
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Niculina GÎȚĂ –; administrator financiar Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța
  • Marian RADU;
  • Psiholog: Cristina DOBRE;
  • secretar – Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța
  • Comisia pentru acordarea a Burselor de studiu, merit și sociale
  • Președinte:
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Niculina GÎȚĂ –; administrator financiar Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța
  • Marian RADU;
  • Psiholog: Cristina DOBRE;
  • secretar – Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța.

 

 

COMISIA DE INVENTARIERE

 

  • Responsabil:
  • Niculina GÎȚĂ – contabil-șef – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Președinte:
  • ing. Laura Pântrjel – – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii:
  • Gina VINTILĂ – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cerasela OVREIU – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristian CHERAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;

 

COMISIEI DE ACHIZIȚII

 

  • Președinte:
  • Andra ȘANDRU director al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membrii:
  • Neculae STAN – administrator de patrimoniu Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Cristian CHERAN – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Elena STURZA.

COMISIA PENTRU SIMULAREA EXAMENULUI DE BACALAUREAT 2017

SESIUNEA 25-27 IANUARIE 2017

 

  • Președinte:
  • Maeschi Gabriela – director adjunct al Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membri:
  • Dobre Cristina;
  • Guraliuc Daniela;
  • Pântrjel Laura
  • Roman Gabriela
  • Secretar: Cristian CHERAN – informatician Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Profesori asistenți:
  • Ștefănescu Aura
  • Lazăr Cătălina
  • Corobea Mariana
  • Cheran Constantin
  • Porumb Mirela
  • Cioroba Diana
  • Suliman Ines
  • Lupoiu Daniela
  • Stoian Cristina;
  • Roată Atena
  • Dumitrache Claudia;
  • Vintilă Gina;
  • Ferșeta Mirela
  • Turcu Doina
  • Costea Carmen
  • Coiciu Mihai
  • Georgescu Daniela
  • Radu Marian
  • Ovreiu Cerasela
  • Leontiev Lucian
  • Niță Eugen Adrian
  • Patache Delia
  • Sturza Elena
  • Radu Dumitru
  • Pușcașu Mariana
  • Nicodin Elvira
  • Pora Virginia
  • Caciandone Claudia
  • Profesori evaluatori:
  • Proba E a) – limba și literatura română:
  • TOMA Elena;
  • ROATĂ Atena;
  • BÎRLĂDEANU Liliana;
  • Proba E c) – matematică:
  • GALAV Costel;
  • IOAN Alina;
  • PATACHE Delia;
  • NICODIN Elvira
  • Proba E d) – proba la alegere a profilului și specializării:
  • Disciplina fizică:
  • FERȘETA Mirela;
  • TURCU Doina.
  • Disciplina chimie:
  • MAESCHI Gabriela;
  • CACIANDONE Claudia.
  • Disciplina biologie:
  • IORDACHE-STOICESCU Liliana
  • DRAGOMIR Caliopi
  • Disciplina geografie:
  • STAN Monica;
  • CULICĂ Codruța-Dana
  • Disciplina logică, argumentare și comunicare:
  • STOIAN Cristina;
  • DOBRE Cristina.

 

COMISIA DE MONITORIZARE ÎN VEDEREA IMPLEMENTĂRII ŞI DEZVOLTĂRII SISTEMULUI DE CONTROL INTERN MANAGERIAL

               

  • Președinte:
  • Gabriela MAESCHI – director-adjunct – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membri:
  • Doina TURCU – cadru didactic – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Niculina GÎȚĂ – contabil-șef – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Violeta GIURCAN – secretar – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Neculaie STAN – administrator patrimoniu – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Secretar:
  • Monica STAN – cadru didactic – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Responsabil:
  • Marian RADU cadru didactic – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;                                                            

           

COMISIA DE MOBILITĂȚI LA NIVELUL UNITĂȚII ȘCOLARE

 

  • Președinte:
  • Alina IOAN – responsabil C.E.A.C. – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Membri:
  • Claudia DUMITRACHE – cadru didactic – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Mirela FERȘETA – cadru didactic – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Aura ȘTEFĂNESCU – cadru didactic – Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța,

 

COMISIA PENTRU ORGANIZAREA ȘI DESFĂȘURAREA TÂRGULUI DE OFERTE EDUCAȚIONALE

 

  • Președinte:
  • Andra ȘANDRU – director Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa;
  • Membri:
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa;
  • ing. Claudia DUMITRACHE – responsabil Arie curriculară Tehnologii;
  • ing. Laura PÂNTRJEL;
  • i. Mihail BUCȘE;
  • i. Nicolae OAȘE;
  • i. Dumitru RADU.

             

COMISIA DE ADMITERE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PROFESIONAL DE 3 ANI

 

  • Președinte:
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa;
  • Vicepreședinte: ing. Claudia DUMITRACHE – Responsabil comisie Aria curricular ”Tehnologii” Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa;
  • Membri:
  • ing. Gabriela ROMAN;
  • ing. Lucian SANDU
  • Secretar:
  • Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa.

           

COMISIA DE ADMITERE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL LICEAL

 

  • Președinte:
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa;
  • Membri:
  • ing. Laura PÂNTRJEL;
  • Costel GALAV;
  • Monica STAN;
  • Daniela LUPOIU;
  • Gina VINTILĂ;
  • Mirela FERȘETA.
  • Secretar:
  • Codruța-Dana CULICĂ – secretar-șef Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanţa.

            

 

COMISIA PARITARĂ

 

  • Președinte:
  • Andra ȘANDRU – director Liceul Tehnoloogic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța;
  • Gabriela MAESCHI – director adjunct Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța
  • Costel GALAV – lider sindical Liceul Tehnoloogic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța
  • Cristina STOIAN – Liceul Tehnoloogic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța