PARTENERI

PARTENERI ECONOMICI

 

  1. R.A.T.C. – Regia Autonomă de Transport în comun Constanţa
  2. S.C. RENT CAR SERVICE LITORAL SRL, GROUPE RENAULT –CONSTANŢA, DACIA RENAULT NISSAN
  3. S.C. Şantierul Naval Constanţa
  4. TELEKOM ROMANIA SA, CONSTANŢA
  5. COMPANIA NAŢIONALĂ POŞTA ROMÂNĂ S.A. – CENTRUL REGIONAL REŢEA POŞTALĂ CONSTANŢA
  6. ASOCIAŢIA PĂRINŢILOR „MIHAI VITEAZU”
  7. S.C . EUROEST ROMÂNIA
  8. TELEKOM ROMÂNIASC
  9. RCS&RDS ROMÂNIA
  10. SC CRUCIAL SYSTEMS SRL
  11. SC ERIKA SYSTEMS SRL
  12. SC ALSACIAN GROUP
  13. SC RELSYSPRO SRL
  14. SC EUROVIAL SRL
  15. SC WATTUNIT SRL
  16. REGIA POȘTA ROMÂNĂ – SUCURSALA CONSTANȚA
  17. S.C. TEHNOTRANS FEROVIAR REPARAȚII

PARTENERI SOCIALI

  1. Academia Navală “Mircea cel Bătrân”
  2. Teatrul de Stat Constanţa
  3. Biblioteca Judeţeană “Ioan N. Roman”
  4. Muzeul de Artă Populară Constanţa
  5. Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională
  6. Muzeul de Istorie şi Arheologie Constanţa
  7. Poliţia Municipiului Constanţa, Secţia 3 Poliţie
  8. Asociaţia de Sprijin a Persoanelor cu Autism “Harap Alb” Constanţa
  9. Universitatea “Ovidius” Constanţa
  10. Universitatea “Andrei Şaguna” Constanţa
  11. Şcoala Militară de Maiştrii Militari a Forţelor Navale “Amiral Ioan Murgescu”
  12. Liceul Teoretic Bilingv “ITA WEG MAN” Bucureşti
  13. Liceul Tehnologic de Posta si Telecomunicatii “Gh. AIRINEI” Bucureşti
  14. Liceul theoretic “Lucian Blaga” Constanţa
  15. Liceul Teoretic “Callatis” Mangalia
  16. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 24
  17. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 8
  18. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 37
  19. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Năvădari
  20. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 “G. Enescu” Năvodari
  21. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 11
  22. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 39
  23. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 16
  24. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 14
  25. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 5 “Nicolae Iorga”
  26. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 17
  27. Şcoala cu clasele I-VIII Nr. Cumpăna
  28. LPS “Nicolae Rotaru” Constanţa

Lista agenti economici si distributia pe clase

NR CRT DOMENIUL/CALIFICAREA CLASA/ANUL AGENT ECONOMIC
1. Electric a IX-a A Ateliere școală
2. Electronică și automatizări a IX-a B Ateliere școală
3. Electronică și automatizări a IX-a C Ateliere școală
4. Servicii a IX-a D Ateliere școală
5. Electronică și automatizări a IX-a E Ateliere școală
6. Electric a IX-a F Ateliere școală
7. Electric a X-a A Ateliere școală
8. Electronică și automatizări a X-a B Ateliere școală
9. Electronică și automatizări a X-a C Ateliere școală
10. Servicii a X-a D Ateliere școală
11. Electronică și automatizări a X-a E Ateliere școală
12. Electronică și automatizări a X-a F Ateliere școală
13. Electric a X-a G Ateliere școală
14. Electric – Tehnician instalații electrice a XI-a A S.C . EUROEST ROMÂNIA, SOCIETATEA ELECTROCENTRALE CONSTANȚA
15. Electronică și automatizări – Tehnician de telecomunicații a XI-a B TELEKOM ROMÂNIA,

SC RCS&RDS ROMÂNIA

SC CRUCIAL SYSTEMS SRL

SC ERIKA SYSTEMS SRL

16. Electronică și automatizări – Tehnician operator tehnică de calcul a XI-a C SC ALSACIAN GROUP,  SC RELSYSPRO SRL, SC EUROVIAL SRL, SC WATTUNIT SRL
17. Servicii – Tehnician în activități de poștă a XI-a D REGIA POȘTA ROMÂNĂ – SUCURSALA CONSTANȚA
18. Electronică și automatizări – Tehnician ăn automatizări a XI-a E S.C. TEHNOTRANS FEROVIAR REPARAȚII, SC ALSACIAN GROUP, SC EUROEST ROMÂNIA
19. Electric – Tehnician electrotehnist a XI-a F SC TEHNOTRANS FEROVIAR REPARAȚII, SC EUROEST ROMÂNIA,  SC ENEL – DISTRIBUȚIE  DOBROGEA SA
20. Electric – Tehnician în instalații electrice a XII-a A SC ENEL – DISTRIBUȚIE  DOBROGEA SA, SC EUROEST ROMÂNIA,
21. Electronică și automatizări – Tehnician de telecomunicații a XII-a B TELEKOM ROMÂNIA, SOCIETATEA TELECOMUNICAȚII CFR S.A. SUCURSALA REGIONALĂ DE TELECOMUNICAȚII CONSTANȚA
22. Electronică și automatizări – Tehnician în automatizări a XII-a C SC ENEL – DISTRIBUȚIE  DOBROGEA SA , SC EUROEST ROMÂNIA, S.C. TEHNOTRANS FEROVIAR REPARAȚII
23. Servicii  – Tehnician în activități de poștă a XII-a D REGIA POȘTA ROMÂNĂ – SUCURSALA CONSTANȚA
24. Electronică și automatizări – Tehnician electronist a XII-a E S.C. TEHNOTRANS FEROVIAR REPARAȚII, SC ALSACIAN GROUP, SC EUROEST ROMÂNIA
25. Electric – Tehnician electrotehnist a XII-a F S.C. TEHNOTRANS FEROVIAR REPARAȚII, SC EUROEST ROMÂNIA
26. Electric – Electrician întreținere și reparații aparatură de uz casnic I profesională Atelierul școală
27. Electric – Electrician întreținere și reparații aparatură de uz casnic II profesională SC CARREFOUR ROMÂNIA
28. Electronică și automatizări – Electronist rețele de telecomunicații III profesională SC UTI SERVICII ȘI MENTENANȚĂ

SC QUICK SERVICE SRL

 

29. Electronică și automatizări – Tehnician rețele de telecomunicații I postliceală Atelierul școală
30. Electronică și automatizări – Tehnician rețele de telecomunicații II postliceală Atelierul școală