Repartitia pe clasa a 9-a

Repartiţia pe săli a claselor şi a diriginţilor

An şcolar 2016-2017

Clasa a IX-a 2017-2017  repartitia elevilor pentru clasa a IX-a

Nr. Crt. Clasa Domeniul/Calificarea Diriginte Număr elevi Sala/ corp cladire Program studiu
1. 9A Electric Turcu Doina 27 Sala 1/ Corp A, Parter 12-18
2. 9B Electronică-Automatizări Dumitrache Claudia 29 Sala 2/ Corp A, Parter 12-18
3. 9C Automatizări Electronică-Automatizări Bîrladeanu Liliana 28 Sala 3/ Corp A, Parter 12-18
4. 9D Economic Radu Marian 28 Sala 4/ Corp A, Parter 12-18
5. 9E Electronică-Automatizări Suliman Ines 28 Sala 5/ Corp A, Parter 12-18
6. 9F Electric Nicodim Elvira 28 Sala 6/ Corp A, Parter 12-18
7. 9G/An I profesională Electric/ Electrician întreţinere aparatură electrocasnică Ştefan Luminiţa        Sala 4 /Corp B, Etaj I 8-14
8. 10 A Electric Stoian Cristina 24 Sala 9/ Corp A, Etaj I 8-14
9. 10B Electronică-Automatizări Sturza Elena 27  Sala 16/ Corp A, Etaj II 8-14
10. 10C Electronică-Automatizări Ioan Alina 29 Sala 4/ Corp A, Parter 8-14
11. 10D Economic Toma Elena 25 Sala 10/ Corp A, Etaj I 8-14
12. 10E Electronică-Automatizări Cioroba Diana 29 Sala 11/ Corp A, Etaj I 8-14
13. 10 F Electric Caciandone Claudia 26 Sala 1/ Corp A, Parter 8-14
14. 10G Electric Roată Atena 23  Sala 17/ Corp A, Etaj II 8-14
15. 10H/An II profesională Electric/ Electrician întreţinere aparatură electrocasnică Radu Dumitru 12 Sala 13 /Corp B,

Etaj I

8-14
16. 11  A Electric/Tehnician instalaţii electrice Ştefănescu Aura 27      Sala  14/ Corp B,

Etaj II

8-14
17. 11 B Electronică-automatizari/ Tehnician telecomunicaţii Guraliuc Daniela 28 Sala 2/ Corp A, Parter 8-14
18. 11 C Electronică-automatizări/Tehnician operator tehnică de calcul Sandu Lucian 26 Sala 3/ Corp B,

Etaj I

8-14
19. 11 D Economic/Tehnician in activităţi de postă Ovreiu Cerasela 30 Sala 3/ Corp A, Parter 8-14

 

20. 11 E Electronică-automatizări/Technician in automatizări Roman Gabriela 27 Sala 6/ Corp A, Parter 8-14
21. 11 F Electric/ Technician electrotehnist Patache Delia 26 Sala 8/ Corp A, Etaj I 8-14
22. 11 G/An III profesională Electronică-automatizări/Electrician reţele de telecomunicaţii Costea Carmen 15 Sala 2/ Corp B, Parter

 

8-14
23. 12 A Electric/Tehnician instalaţii electrice Galav Costel 22   Sala Europa/ Corp A, Etaj II 8-14
24. 12 B Electronică-automatizari/ Technician de telecomunicaţii Stan Monica 27 Sala 7/ Corp A, Etaj I 8-14
25. 12 C Electronică-automatizări/Technician in automatizări Lupoiu Daniela 29 Sala 18/ Corp A, Etaj II 8-14
26. 12 D Economic/Tehnician in activităţi de postă Vintilă Gina 22      Sala 15/ Corp A, Etaj II 8-14
27. 12 E Electronică-automatizari/ Technician electronist Ferşeta Mirela 28 Sala 5/ Corp A, Parter 8-14
28. 12 F Electric/ Technician electrotehnist Pantrjel Laura 24      Sala 1/ Corp B, Parter 8-14
29. I PL Tehnician electronist telecomunicaţii Costea Carmen 14 Sala 1/Corp B, Parter 16-21
30. II PL Tehnician electronist telecomunicaţii Grigore Alexandru 22        Sala 3/Corp B, Etaj I 16-21

Director,

Prof. Şandru Andra